Курси НБУ $ 43.89 € 51.77

БРАКОНЬЄРИ ПОЗБУЛИСЬ РУШНИЦЬ

У державному управлінні охорони навколишнього середовища в області стало відомо про те, що група чоловіків в не мисливський день вирушила на полювання в приписне мисливське господарство „Осницьке” обласної ради Українського товариства мисливців і рибалок...

У державному управлінні охорони навколишнього середовища в області стало відомо про те, що група чоловіків в не мисливський день вирушила на полювання в приписне мисливське господарство „Осницьке” обласної ради Українського товариства мисливців і рибалок.

За розпорядженням керівництва цього управління та обласного управління лісового господарства було створено рейдову бригаду. До її складу увійшли й працівники УТМР.
Завдяки оперативним діям рейдової бригади через кілька годин було затримано групу браконьєрів із здобиччю. Дворічну лосицю вагою приблизно 200 кілограмів зловмисники вже встигли розрубати і розкласти м’ясо у мішки.
На місці злочину були затримані жителі селища Колки та сіл Красноволя і Тельчі Маневицького району Микола Куць, Степан Миронюк, Степан Клекочко, Роман Близнюк, Василь Чміль, Іван Світач, Петро Матрунчик та неповнолітній Олександр К. Наймолодшому з порушників всього 16 років, а найстаршому — вже 70.
На місце події були викликані працівники міліції, які провели необхідні в таких випадках слідчі дії.
За фактом порушення природоохоронного законодавства готуються матеріали для порушення кримінальної справи за статтею 248 „Незаконне полювання” Кримінального кодексу України.
Браконьєрам назавжди доведеться попрощатися з вісьмома вилученими у них рушницями та відшкодувати завдані мисливському фонду збитки.
Людмила ФРАНЧУК,
прес-служба обласного управління лісового господарства.

Telegram Channel