Лікарі думали, що пухлина: жінка не знала про вагітність, поки не народила - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Лікарі думали, що пухлина: жінка не знала про вагітність, поки не народила

Оце так!

Фото Pixabay.

Лікарі думали, що пухлина: жінка не знала про вагітність, поки не народила

У 22-річної Вікторії не було ознак вагітності - вона не набрала вагу і у неї тривали місячні

Американка, яка стала молодою мамою, стверджує, що не знала про вагітність, а початок пологів прийняла за біль під час менструації.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Daily Mail.

На роботі у американки почалися спазми в животі.

За словами 22-річної Вікторії, вона не могла повірити в те, що носить дитину, оскільки у неї не було жодної ознаки вагітності. Зокрема, у неї не був порушений менструальний цикл, а також жінка не тільки не набрала вагу, але і навіть схудла на 22 кілограми.

Крім того, у Віккі були проблеми зі здоров'ям - у неї виявили кісти в яєчниках, тому вона слабо вірила в те, що взагалі зможе коли-небудь стати матір'ю. 

Але одного ранку на роботі у американки почалися спазми в животі. Відпрацювавши зміну, вона вирушила додому. Стан дівчини лише погіршився, і мати відвезла її до лікарні.

Лікар не зміг відразу визначити причину болю. У нього було два варіанти - пухлина або дитина. Але навіть коли після здачі аналізів підтвердився другий варіант, це все одно не заспокоїло Вікторію - вона не отримувала допологової допомоги і палила протягом вагітності.

Однак всі побоювання виявилися марними, оскільки вона народила здорову дівчинку вагою 2,5 кг.

Читайте також: «Я не могла в це повірити»: жінка дізналася про вагітність під час пологів.