Доктор Комаровський зізнався, скільки коштує його прийом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Доктор Комаровський зізнався, скільки коштує його прийом

Євген Комаровський.

Скріншот із відео.

Доктор Комаровський зізнався, скільки коштує його прийом

Лікар переконує, що найчастіше його прийом триває 15 секунд

Відомий український педіатр Євген Комаровський зізнався, що вже тривалий час не приймає пацієнтів. 

До нього на приймання можуть потрапити тільки ті, хто був його пацієнтом раніше. Педіатр зізнається, що із цих людей грошей за рийом він зазвичай не бере. 

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна», передає ТСН.

За словами Євгена Комаровського, він вже давно не приймає нових пацієнтів. До нього на приймання можуть потрапити тільки ті, хто був його пацієнтом раніше. Педіатр зізнається, що із цих людей грошей за прийом він зазвичай не бере. 

«Я не беру за це гроші вже давно. Величезна кількість людей є, яким я вже винен. З більшості тих, хто у мене на прийомі, це ті, кого я тримав новонародженими в руках. Ті, хто приходить до мене хвалитися. Не скаржитися, а хвалитися: «Нам рік, нам два, нам три». Приймання триватиме 15 секунд. Або вони просто прийдуть, скажуть дуже сумну річ: «Ми прийшли попрощатися. Ми їдемо до Німеччини, Ізраїлю, Словаччини, Чехії, Польщі». Сім'ї приходять до мене прощатися. Мені хочеться плакати», - сказав лікар.

Євген Комаровський зізнався, що він є дуже чутливим і його легко довести до сліз. А стрес він знімає на риболовлі із найкращими друзями. 

Читайте також: Дитину врятували, але серце мами не витримало: подробиці смерті 37-річної породіллі.