Немовля не могло дихати через кров у носі: мати покинула травмовану дитину і пішла на побачення (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.21 € 30.48
Немовля не могло дихати через кров у носі: мати покинула травмовану дитину і пішла на побачення (Відео)

Дитину виявили сусіди.

Фото-скрін з відео ТСН.

Немовля не могло дихати через кров у носі: мати покинула травмовану дитину і пішла на побачення (Відео)

Горе–матір позбавили батьківських прав і відправили у в’язницю

21-річну жительку Рівного суд визнав винною в необережному тяжкому тілесному ушкодженні.  Ще одна стаття – свідоме залишення без допомоги особи, які перебуває у небезпечному для життя стані. Постраждалим є її власне немовля.

У жовтні 2019 року жінка, перебуваючи у соціальному гуртожитку, в якому вона проживала, впустила з рук двомісячне немовля, в результаті чого хлопчик отримав тяжкі тілесні ушкодження. Матір не надала дитині першої медичної допомоги та не викликала карету швидкої допомоги.

Дитину виявили сусіди, які й викликали карету швидкої допомоги.

Через декілька днів обвинувачена залишила сильно постраждале немовля в кімнаті гуртожитку та пішла у власних справах. Дитину, в подальшому, виявили сусіди, які й викликали карету швидкої допомоги. Хлопчик був весь у синцях і не міг дихати носом через кров, яка там засохла. Медики розповіли, що немовля, окрім того, що мало всюди синці, то ще й ніхто не стежив за його гігієною.

Сама ненька сказала, що ніс у дитини забитий (кров’ю, - ред.) через протяги. Дитину залишила, за її версією, адже потрібно було піти до сестри на допомогу. Поліцейським потім пояснила, що крик дитини призводив до постійного стресу, тому вона її залишила та пішла на побачення.

Суд визнав жінку винною та призначив покарання – 1 рік та 3 місяці обмеження волі. Її взяли під варту безпосередньо в залі суду. На даний час вирок законної сили ще не набрав.

Раніше, іншим рішенням суду, жінку позбавили батьківських прав.  У матері є ще трирічна дитина, яка перебуває в інтернаті.

Джерело: Радіо ТРЕК