Верховна Рада обрала нового віцеспікера парламенту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
Верховна Рада обрала нового віцеспікера парламенту

Рада знайшла заміну Разумкову.

Фото УНІАН.

Верховна Рада обрала нового віцеспікера парламенту

Парламент очолить колишній представник Зеленського

Верховна Рада в четвер, 7 жовтня, знайшла заміну Дмитру Разумкову – новим головою парламенту стане Руслан Стефанчук, який був першим заступником спікера ВР й представляв у законодавчому органі президента Володимира Зеленського.

«За» кандидатуру Стефанчука проголосував 261 нардеп.

Крім 222 депутатів з фракції «СН», рішення підтримали 18 депутатів від групи «Довіра», 15 - від групи «За майбутнє», 6 позафракційних депутатів.

За кандидатуру Стефанчука не голосували в повному складі фракції «Європейська солідарність», «Опозиційна платформа - За життя», «Голос» та «Батьківщина».

Кандидатуру Стефанчука на посаду голови ВР запропонувала фракція «Слуга народу».

Нагадаємо, парламент звільнив Дмитра Разумкова з посади спікера 7 жовтня. Таке рішення підтримали 284 нардепи. Потенційним кандидатом на посаду голови Ради називали Руслана Стефанчука.

До того, як Разумкова відправили у відставку, Володимир Зеленський своїм указом звільнив Стефанчука від виконання обов'язків представника глави держави в парламенті.

Стефанчук – юрист, він потрапив в Раду у 2019 році за списком партії «Слуга народу»

Стефанчук – юрист, він потрапив в Раду у 2019 році за списком партії «Слуга народу». Стефанчук вперше був призначений представником президента у ВР у травні 2019-го.

Пізніше – 19 серпня 2019 року, Зеленський звільнив Стефанчука з посади та у той же день знову його призначив на ту ж саму посаду «за згодою».

 

 

Джерело: УНІАН