«Волинь» у Луцьку вирвала нічию в тернопільської «Ниви»

Отакої!

Фото fcvolyn.net

Лучани зрівняли рахунок на останніх хвилинах поєдинку

«Волинь» (Луцьк) – «Нива» (Тернопіль) – 1:1 (0:1 – Ігор Семенина, 65 хв.; 1:1 – Олександр Кучеренко, 87 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 13-й тур. 10 жовтня 2021 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя Клим Заброда.

Після виїзної поразки від криворізького «Кривбаса», «Волинь» намагалася повернутися на переможний шлях у Луцьку. Суперник тернопільська «Нива» – видавався у цій ситуації цілком «їстівним», адже йдеться про такого собі середнячка Першої ліги.

Проте дуже близькими до того, щоб розжитися на «Авангарді» трьома очками були якраз гості.

У середині другого тайму «Ниву» вивів уперед 32-річний півзахисник тернополян Ігор Семенина.

У середині другого тайму «Ниву» вивів уперед 32-річний півзахисник тернополян Ігор Семенина.

Проте на 87-й хвилині господарі поля таки відігралися: забив один із нещодавніх новачків «Волині», 30-річний Олександр Кучеренко.

У підопічних Альберта Шахова після 11 зіграних поєдинків тепер 14 набраних очок (два матчі в лучан у запасі). «Волинь» продовжує перебувати на 10-й сходинці в турнірній таблиці.