За проїзд у маршрутках лучани платитимуть по 8 гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
За проїзд у маршрутках лучани платитимуть по 8 гривень

Ого...

Фото: Volyn.com.ua.

За проїзд у маршрутках лучани платитимуть по 8 гривень

Ціна на проїзд для одного дорослого пасажира в маршрутному транспортному засобі Луцька зросте до 8 гривень, а для дітей до 4-ох

Про це стало відомо під час громадських слухань щодо обговорення проєкту рішення про вартість проїзду в автобусах в звичайному режимі руху, йдеться на сайті Луцької міськради.

Директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль розповів, що міська рада два роки успішно стримувала попередній тариф у зв’язку з введенням легального обліку пасажирів.

У новому тарифі не закладено надприбутки для перевізників. Рентабельність перевезень — 10%.

«Раніше всі міста України змінили тарифи, тепер така економічна необхідність виникла у нас в місті. Основними факторами, які впливають на підвищення вартості проїзду є зменшення пасажиропотоку, що викликано пандемією, та нелегальний обіг готівки. Наші заходи з контролю та агітації населення дали результат, тому що на початку це було 40%, а нині — 10-15%», - наголосив він.

За його словами, в новому тарифі не закладено надприбутки для перевізників. Рентабельність перевезень — 10%.

Борис Смаль також розповів, що в місті постійно оновлюються автобусний та тролейбусний парки: «Нові автобуси — це великі капіталовкладення інвесторів, тому миттєво замінити усі 120 автобусів неможливо. За цей короткий період ми доволі успішно їх міняємо. Зусиллями міської ради та за кошти бюджету оновлюється й тролейбусний парк».

Тим часом вартість проїзду в тролейбусі залишиться незмінною — 4 гривні, хоча реальна собівартість перевезення одного пасажира становить 11 гривень. Решту для Луцького підприємства електротранспорту компенсує місто.

Читайте також: