Їзда смугою громадського транспорту: які штрафи чекають на водіїв-порушників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Їзда смугою громадського транспорту: які штрафи чекають на водіїв-порушників

Це треба знати.

Фото: tvoemisto.tv.

Їзда смугою громадського транспорту: які штрафи чекають на водіїв-порушників

У великих містах, щоб упорядкувати рух і скоротити затори, організовують так звані смуги громадського транспорту. Попри те, що за їзду звичайних автомобілів по цих ділянках існує покарання, водії нерідко про це «забувають»

Нагадаємо про штрафи, які застосовують в таких випадках.

Виїзд на смугу, виділену для громадського транспорту, тягне за собою адміністративну відповідальність за ч. 3 статті 122 КУпАП в розмірі 680 грн, повідомляє «Апостроф».

Порушення тягне за собою адміністративну відповідальність за ч. 3 статті 122 КУпАП в розмірі 680 грн.

У деяких випадках поліція може застосувати ч. 1 статті 122 КУпАП та оштрафувати за порушення вимог знаків і розмітки на 340 грн.

Раніше ми повідомляли, що у водіїв, які працюють на вантажних і пасажирських перевезеннях, мають бути поліси особистого страхування, а не тільки страховка на автомобіль. Забезпечувати ними повинен суб'єкт господарювання, в іншому випадку йому загрожує штраф до 17 000 гривень.

Також нещодавно інформували, що у Луцьку на проспекті Соборності може з’явитись смуга руху для проїзду громадського транспорту.