Президент українського клубу заявив, що «панічно ненавидить» «Шахтар» і не дасть йому перемогти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Президент українського клубу заявив, що «панічно ненавидить» «Шахтар» і не дасть йому перемогти

Донеччан звинуватили у нечесній грі.

Фото shakhtar.com.

Президент українського клубу заявив, що «панічно ненавидить» «Шахтар» і не дасть йому перемогти

Очільник «Інгульця» Олександр Поворознюк розповів про подробиці технічної поразки від донецької команди у минулому сезоні

«Я вболівав все життя за «Шахтар», тому що мені весь час не подобалися тренери київського «Динамо», починаючи з Блохіна. Але після того, як «Шахтар» так вчинив з нами, тепер для мене табу, я «Шахтар» просто панічно ненавиджу. Я все зроблю, щоб забрати у них очки, коли вони до нас приїдуть», – каже Поворозник.

Я «Шахтар» просто панічно ненавиджу. Я все зроблю, щоб забрати у них очки, коли вони до нас приїдуть.

Він розповів, що звинувачення з боку донецького клубу про те, що у минулому сезоні в Кропивницькому перед поєдинком команд не включили підігрів поля безпідставні.

Читайте також: Шевченко може повернутися у збірну.

«Мій директор розмовляв з їхніми представниками. Вони, навпаки, просили, щоб підігрів не включали, щоб там не було каші. Інакше бразильці ноги поламають перед відпусткою. Ми накрили, зробили все, що вони просили. А потім вони приїхали і вже заздалегідь знали, що матчу не буде. Я подзвонив Палкіну і запропонував на наступний день зіграти на «Олімпійському». Або ж я готовий оплатити будь-який стадіон. Де хочете, там і давайте грати, куди скажете – ми приїдемо. Він відповів: ні, бразильці вже взяли квитки, технар і все. Вони злякалися грати, і настрій у мене був просто божевільний», – зазначив Олександр Поворознюк.

Нагадаємо, «Інгульцю» було зараховано технічну поразку (0:3) в матчі УПЛ проти «Шахтаря». Поєдинок не відбувся через неготовність поля, оскільки не був включений підігрів.