Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Україна буде несіяною, якщо вийде до плей-оф ЧС. Названа дата жеребкування (Рейтинг)

Надія є!

Фото FIFA.

Україна буде несіяною, якщо вийде до плей-оф ЧС. Названа дата жеребкування (Рейтинг)

У ФІФА повідомили, що жереб плей-оф відбудеться 26 листопада в Цюріху

Путівки від Європи до фінального турніру ЧС-2022 з футболу, окрім 10 переможців груп, отримають 3 переможці серед 12 команд-учасниць стикових матчів європейської кваліфікації. У ФІФА повідомили, що жеребкування плей-оф відбудеться 26 листопада в Цюриху (початок церемонії – о 18:00 за київським часом), передає Спорт.юа.

10 других команд відбірних груп і дві найкращі збірні серед переможців груп Ліги націй 2020/21 (серед тих, хто не потрапить до першої двійки у групах кваліфікації ЧС-2022) зіграють у березні 2022 року в плей-оф, що складатиметься з двох одноматчевих етапів.

Переможцями груп Ліги націй 2020/21 стали (за рейтингом): Франція, Бельгія, Італія, Іспанія, Уельс, Австрія, Чехія, Угорщина, Словенія, Чорногорія, Албанія, Вірменія, Гібралтар, Фарери. Наразі в зоні плей-оф перебувають Уельс та Австрія.

12 учасників спочатку в стикових півфінальних матчах визначать шістьох, а потім у фінальних – трьох найсильніших. Вони й отримають три путівки до Катару, що залишилися. Чемпіонат світу проходитиме в період із 21 листопада до 18 грудня 2022 року.

Згідно з регламентом плей-оф європейської кваліфікації шість других команд відбірних груп із найкращим рейтингом будуть сіяними. При цьому для рейтингу не враховуватимуться їхні матчі проти шостих команд у кожній групі.

Вже очевидно, що Україна майже напевно буде в числі несіяних команд.

Плей-оф складатиметься з півфіналів (24–25 березня 2022 року) та фіналів (28–29 березня 2022 року) у форматі одноматчевих протистоянь та буде включати в себе три шляхи. Шість сіяних команд отримують право провести матч на своєму полі. 

Читайте також: Динамо заплатить за лікування Мунтяна

Шляхи плей-оф А, В і С формують півфінали 1 і 2, 3 і 4, 5 і 6 відповідно. Переможці обох півфіналів проходять до фіналів плей-оф А, В і С. Для кожного фіналу плей-оф також буде проводится жеребкування, щоб визначити, який переможець півфіналу проведе одноматчеве протистояння вдома.

Поточний рейтинг других місць за два тури до фінішу кваліфікації ЧС-2022

 

 

Telegram Channel