Не була вакцинована: від ускладнень коронавірусу померла 40-річна мати трьох дітей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Не була вакцинована: від ускладнень коронавірусу померла 40-річна мати трьох дітей

Дезінформація про вакцини забирає життя.

Фото Pixabay.

Не була вакцинована: від ускладнень коронавірусу померла 40-річна мати трьох дітей

Жінка мала 100% ураження легень

У середу, 20 жовтня, у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова від ускладнень коронавірусної інфекції померла 40-річна львів'янка, мати трьох дітей. Лікарі понад дві доби боролися за її життя, але врятувати пацієнтку не вдалося. Вона не була вакцинована і звернулася по допомогу до лікарів дуже пізно, повідомила завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні, доктор медичних наук Наталія Матолінець, передає ZAXID.NET.

40-річна жінка не була вакцинована. Члени її родині виступили проти щеплення від Covid-19.

За її словами, жінку відразу госпіталізували в реанімаційне відділення, бо її стан був критичний. У неї було 100% ураження легень. Вона перебувала на апараті ШВЛ. Медики робили все можливе, аби врятувати маму дітям, але не вдалося. Найменшій дитині – лише рік.

Наталія Матолінець каже, що 40-річна жінка не була вакцинована. Члени її родині виступили проти щеплення від Covid-19.

Рідні хворої розповіли, що жінка була здоровою, жодного разу не лежала в лікарні, хіба тоді, коли народжувала дітей. Спершу хворобу сприйняли як грип, тому не відразу звернулися до лікарів. І не думали, що це може мати такі наслідки.

Читайте також: У Рівному хлопчик вирішив піти з дому, бо мати не дозволила взяти собаку.

У Львові в covid-реанімації лікарні зараз перебуває 50 критичних пацієнтів, серед них нема жодного вакцинованого. Немає вакцинованих і серед пацієнтів, які лікуються у стаціонарі.