В Україні безкоштовно роздаватимуть вживані автомобілі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
В Україні безкоштовно роздаватимуть вживані автомобілі

Цікаво.

Фото Pixabay.

В Україні безкоштовно роздаватимуть вживані автомобілі

«Найсвіжіший» екземпляр 2006 року випуску

Міністерство юстиції України разом із Державною виконавчою службою та ДП «СЕТАМ» безкоштовно роздають чотири транспортні засоби.

Про це інформують на офіційному сайті СЕТАМ.

Так, претендувати на безкоштовні транспортні засоби можуть не всі бажаючі. За словами генерального директора майданчики «СЕТАМ», в основному такі машини передають військовим частинам, інтернатам, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім'ям, органам держуправління, а також у в'язниці та слідчі ізолятори

Зазначається, що безоплатно віддають конфісковані машини. На цей раз в руки нужденним передадуть шість машин. У їхньому числі BMW 316 1998 року BMW 318 1996 року Renault Megane 2000 року, Mitsubishi Galant 2003 року, Renault Kangoo 2006 року випуску та Audo 100 1989 року випуску. Автомобілі в різному технічному стані.

Так, претендувати на безкоштовні транспортні засоби можуть не всі бажаючі. За словами генерального директора майданчики «СЕТАМ», в основному такі машини передають військовим частинам, інтернатам, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім'ям, органам держуправління, а також у в'язниці та слідчі ізолятори.

Заявки на участь приймаються на офіційному сайті організації до 7, 8 та 13 листопада 2021 року - залежно від автомобіля. У ній потрібно вказати, чому саме ви повинні отримати транспортний засіб.

Читайте також: Дівчину з Волині, яка потрапила в ДТП, безкоштовно прооперує лікар Валіхновський.