Про що говорили футболістка жіночої команди ФК «Шахтар» й учні Локачинського ліцею - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Про що говорили футболістка жіночої команди ФК «Шахтар» й учні Локачинського ліцею

Успішній землячці школярі подарували мотиваційний записник із логотипом навчального закладу.

Фото з ФБ-сторінки Локачинського ліцею.

Про що говорили футболістка жіночої команди ФК «Шахтар» й учні Локачинського ліцею

Відома спортсменка, уродженка Волині Марія Ковб поділилася з старшокласниками тонкощами своєї кар'єри

20 жовтня 2021 року у ОЗЗСО «Локачинський ліцей» відбулась надзвичайно цікава та мотивуюча зустріч учнів 8-9 класів із відомою спортсменкою Ковб Марією Masha Kovb, йдеться на фейсбук-сторінці ліцею.

Ще з початкової школи Марія цікавилась спортом. Активно відвідувала заняття дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Віктор Гошій). Згодом на чергових змаганнях, побачивши задатки та техніку гри у футбол юної спортсменки, тренери запросили її на навчання до Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату, де вона мала можливість посиленно займатись спортом.

Поряд з цим, за словами Марії, левову частку свого вільного від навчання та тренувань часу вона витрачала на додаткові заняття, організовані в школі, для належної підготовки до ДПА та ЗНО. І як результат - Ковб Марія нині студентка факультету фізичної культури та спорту Волинського національного університету імені Лесі Українки (державна форма навчання). 
Уміння влитись в колектив, правильне харчування, здоровий спосіб життя, адаптація до напружених тренувань та постійні футбольні матчі, уміння постійно вчитись новому та працювати над собою - це те, з чим стикнулась юна спортсменка і що постійно її супроводжувало впродовж останніх років. 

 

 

 

Нині локачанка грає за відомий футбольний клуб «ШАХТАР» з Донецька, який з 2014 року переїхав до Києва.

Ковб Марія успішно реалізувала себе як спортсменка у клубі «ЛАДОМИР» — український жіночий футбольний і футзальний клуб з Володимира-Волинського, який з 2017 року виступає у вищій лізі чемпіонату України серед жінок; «ЄДНІСТЬ» — український футбольний клуб (Плиски Борзнянського району Чернігівської області), який виступав у другій лізі чемпіонату України. 
Нині локачанка грає за відомий футбольний клуб «ШАХТАР» з Донецька, який з 2014 року переїхав до Києва.

Окремо Masha Kovb відзначила роль батьків у виборі її професії та їх неоціненну підтримку впродовж навчання в різних освітніх закладах та в різні періоди її життя. 

 

 Після виступу Masha Kovb учні мали величезну кількість запитань і чекали відповідей, детальних пояснень та коментарів. 

На закінчення Шостак Софія від імені усіх учнів нашої школи подякувала Masha Kovb за цікаву і надихаючу зустріч, побажала успіхів в професійному спорті, навчанні та майбутньому працевлаштуванні та подарувала мотиваційний записник із логотипом навчального закладу.

Читайте також: Українець Ілля Ковтун виборов «бронзу» на ЧС зі спортивної гімнастики