Поки батьки не бачили, скотилася в озеро: поліцейський врятував дитину (Відео моменту) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Поки батьки не бачили, скотилася в озеро: поліцейський врятував дитину (Відео моменту)

Страшно подумати, що могло б трапитися.

Скріншот із відео.

Поки батьки не бачили, скотилася в озеро: поліцейський врятував дитину (Відео моменту)

23 жовтня близько 17 години після навчальних занять сержант поліції, поліцейський взводу охорони об'єктів та публічної безпеки роти Управління поліції охорони в Івано-Франківській області Ігор Павчак спільно зі старшим лейтенантом поліції старшим інспектором ювенальної превенції Коломийського районного відділу поліції Володимиром Бабаком прогулювались парком «Перемога», що у Дніпровському районі міста Києва та побачили, як маленька дівчинка тоне в озері

Ігор Павчак одразу ж стрибнув у воду. Допливши до наляканої дитини, чоловік виштовхав дівчинку до берега, де  чекав їх Володимир Бабак, який допоміг дитині та товаришу вибратись з води, повідомляє Нацполіція України.

Через декілька хвилин прибігли батьки, які забрали налякану дитину додому.

Як виявилося пізніше, дівчинка відбігла від батьків та скотилась у воду. Уже  через декілька хвилин прибігли батьки, які забрали налякану дитину додому.

Завдяки чітким та професійним діям працівників поліції Івано-Франківщини за лічені хвилини вдалося врятувати життя маленької дитини.

Гідний вчинок!
Гідний вчинок!

 Читайте також: На Волині побратими загиблого сина привітали маму Героя.