Від коронавірусу помер молодий лучанин, який після ДТП був прикутий до ліжка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Від коронавірусу помер молодий лучанин, який після ДТП був прикутий до ліжка

Світла пам’ять!

Фото з відкритих джерел.

Від коронавірусу помер молодий лучанин, який після ДТП був прикутий до ліжка

Без батька лишилася донечка

Від COVID-19 помер 28-річний волинянин Андрій Кепецине, у якого страшна ДТП у Львові забрала можливість ходити, сидіти, розмовляти, їсти.

Про це повідомляє ІА Волинські Новини.

Після аварії Андрій був повністю прикутим до ліжка. Мама хлопця Олена Фіалковська цілодобово доглядала за ним, збирала кошти на реабілітацію сина та вірила у диво. Єдиною мрією жінки було почути від сина хоча б слово. У жовтні Андрій захворів на COVID-19. За життя молодого чоловіка боролися медики, утім, на жаль, хвороба виявилась сильнішою.

У жовтні Андрій захворів на COVID-19. За життя молодого чоловіка боролися медики, утім, на жаль, хвороба виявилась сильнішою.

Андрію потрібне було спеціалізоване харчування, ліки та реабілітація, які коштували чимало. До аварії Олена Фіалковська важко працювала на заробітках в Італії. Оскільки сім’я не мала власного житла і мешкала на орендованому, то жінка складала копійку до копієчки, аби здійснити давню мрію й переїхати разом із сином у власне помешкання. Але усі зароблені кошти довелося витратити задля порятунку Андрія, а опісля – ще й влізти в борги. Жінка не могла вийти на роботу, бо Андрію був потрібен цілодобовий догляд. Син із матір’ю мешкали в орендованому помешканні, яке власники хотіли продати. Через неспроможність придбати власне житло сім’я опинилася в дуже скрутному становищі.

Читайте також:  У Луцьку від онкології померла вихователька