Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
На Волині нетверезий чоловік обстріляв авто з людьми

Йому винесли вирок.

Фото Pixabay.

На Волині нетверезий чоловік обстріляв авто з людьми

У Козлові на Локачинщині нетверезий чоловік розпочав бійку, яка закінчилася стріляниною

Локачинський районний суд виніс вирок єгерю, який вчинив кримінальне правопорушення, передає Район.Локачі.

Як з’ясувалося, 7 квітня близько 15:00, нетверезий єгер біля магазину Козлівське, що у селі Козлів, підійшов до знайомого йому чоловіка, висловлювався на його адресу нецензурною лайкою та застосував до нього насильство. Він вдарив знайомого кулаком у лице.

Нетверезий чоловік не заспокоївся, узяв вдома вогнепальну зброю, а саме рушницю, та знайшов потерпілого.

Тоді потерпілий, аби уникнути подальшої бійки, від`їхав на автомобілі на вулицю Бригадну неподалік колишнього СВК «Волинь».

Але нетверезий чоловік не заспокоївся, узяв вдома вогнепальну зброю, а саме рушницю, та знайшов потерпілого. Тоді почав стріляти по автомобілю, де знаходився потерпілий.

Внаслідок цього, він завдав майнової шкоди на суму 20 тисяч гривень, створив реальну загрозу життю і здоров`ю, порушив громадський порядок.

Єгеря визнали винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 296 КК України, та призначили йому покарання у вигляді позбавлення волі на три роки. Але на підставі статтей 75, 76 КК України звільнили від покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки.

Читайте також: Розстріляв при дружині: невідомий убив молодого активіста «Правого сектору» (Фото 18+).

Telegram Channel