У стилі лофт одразу з іржею: на Волині оновили рекреаційний комплекс (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
У стилі лофт одразу з іржею: на Волині оновили рекреаційний комплекс (Фото)

Вийшло стильно.

Фото Володимир-Волинської міськради.

У стилі лофт одразу з іржею: на Волині оновили рекреаційний комплекс (Фото)

Цієї осені шість лісомисливських господарств Волині оновили та збудували сучасні рекреаційні пункти під назвою «Лісовичок», котрі розмістились у лісових насадженнях біля дороги. Один з таких об’єктів, завдяки старанням ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», з’явився і неподалік Володимира-Волинського

Загалом в області уже відкрито 6 нових рекреаційних пунктів (після капітальної реконструкції та новозбудовані) у Ковельському, Володимир-Волинському, Прибузькому, Маневицькому, Колківському лісових господарствах та ДП «СЛАП «Ратнеаголіс». Усі вони збудовані за одним типовим проєктом, який розробляв львівський дизайнер, йдеться на сайті Володимир-Волинської міськради.

Нові бесідки з печами-мангалами, сучасні санвузли, крамнички для продажу лісових сувенірів та продуктів у «Лісовичку» виконані у стилі лофт, де гармонійно поєднались такі матеріали, як дерево, бетон та залізо.

«Нам спершу було дуже незвично сприйняти таке дизайнерське рішення,  як, наприклад, те, що барну стійку чи основу для стенду із назвою рекреаційного пункту потрібно було зробити з металу з іржею. Проте, коли все було готове, то в загальній композиції стало виглядати гармонійно», – розповів директор ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» Володимир Філюк, який провів екскурсію для депутата облради Ярослава Матвійчука.

 

 

 

 Нові бесідки з печами-мангалами, сучасні санвузли, крамнички для продажу лісових сувенірів та продуктів у «Лісовичку» виконані у стилі лофт, де гармонійно поєднались такі матеріали, як дерево, бетон та залізо. На  всій території  розміщені кулясті світильники та гірлянди з ліхтариками, які додають особливого затишку та атмосфери у вечірній час.

 

 

Як розповів Володимир Філюк, аби зберегти рекреаційний пункт від вандалів, на цій території постійно чергуватиме охоронець. Наразі «Лісовичок» працює у тестовому режимі, тож радо приймає усіх охочих відпочити тут, за обов’язкової умови, що не лишатимуть після себе сміття. А надалі за користування бесідками буде встановлено певну плату. Також на території рекреаційної зони невдовзі планується відкриття кафе. Для цього в одному з приміщень обладнано кухню з усією необхідною технікою.

 

 

Читайте також: На Волині лісівники створили сучасні зони відпочинку нового формату.