Роман Зозуля забив диво-гол в іспанській Сегунді

Наш козарлюга!

Фото La Liga.

Український форвард набирає колишню форму...

Ексфорвард «Динамо», «Дніпра» та збірної України Роман Зозуля вперше відзначився забитим м'ячем за іспанську «Фуенлабраду», котра виступає в  Сегунді, другому за престижністю дивізіоні в Іспанії, інформує УНІАН.

В матчі 14-го туру «Фуенлабрада» в гостях грала проти «Лас-Пальмасу» і поступилася з рахунком 1:2. В першому таймі дубль оформив екс-гравець «Реала» Хесе, а Зозуля вийшов на заміну в перерві й провів весь другий тайм на полі.

Гол вийшов красивим, після кутового Роман пробив з розвороту і здійснив взяття воріт.

31-річний форвард на 79-й хвилині скоротив відрив, але його команда все одно програла. Гол вийшов красивим, після кутового Роман пробив з розвороту і здійснив взяття воріт.

У 13-и поєдинках поточного сезону це перший гол для Зозулі. Також в нього 2 асисти.