Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Депутат Волиньради звернувся до СБУ через публічне зібрання комуністів у Володимирі

Просить також здійснити моніторинг діяльності інших регіональних осередків КПУ, що діють на території Волинської області.

Фото bug.org.ua.

Депутат Волиньради звернувся до СБУ через публічне зібрання комуністів у Володимирі

6-го листопада комуністи на чолі з секретарями регіональних партійних організацій прийшли до обеліска Слави, що на Площі Героїв. Розгорнули червоний прапор, що є забороненою символікою в Україні

Депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч написав звернення до начальника управління СБУ Волині у зв’язку із зібранням комуністів у Володимирі на площі Героїв 6-го листопада.

Нагадаємо, 6-го листопада комуністи на чолі з секретарями регіональних партійних організацій прийшли до обеліска Слави, що на Площі Героїв у Володимирі, аби «вшанувати пам’ять захисників завоювань Великої Жовтневої Соціалістичної Революції 1917».

«На сьомий рік російсько-української війни, всупереч низці діючих законів про декомунізацію та рішень судів про заборону Комуністичної партії України, у м. Володимир-Волинський фактично досі діє комуністична партійна організація, яка активно пропагує радянську символіку. Вищезазначені особи зібрались біля обеліска Слави, що на площі Героїв, аби «вшанувати пам’ять захисників завоювань Великої Жовтневої Соціалістичної Революції 1917». Крім того, під час зібрання було розгорнуто червоні прапори з комуністичними гаслами, що є прямим порушенням Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»», – йдеться у зверненні.

Крім того, під час зібрання було розгорнуто червоні прапори з комуністичними гаслами, що є прямим порушенням Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»», – йдеться у зверненні.

 

 

 

Депутат Бокоч просить СБУ відреагувати на вищезазначені події, дати їм належну оцінку та провести комплекс заходів з метою недопущення таких зібрань та іншої можливої державної антидіяльності регіонального осередку КПУ у Володимирі. А також здійснити моніторинг діяльності інших регіональних осередків КПУ, що діють на території Волинської області.

Читайте також:Священника з Волині, який воював під Крутами і в армії Петлюри, за зв’язки з УПА розстріляв однофамілець-комуніст

Telegram Channel