Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
У трьох українських туристів, які прибули з Єгипту, виявили підроблені COVID-сертифікати

Справа Надії Савченко та її сестри Віри живе!

Фото REUTERS.

У трьох українських туристів, які прибули з Єгипту, виявили підроблені COVID-сертифікати

Підробка міжнародних свідоцтв про вакцинацію виявлена за допомогою програмного забезпечення SafeBorder

В аеропорту «Одеса» прикордонники виявили підроблені COVID-сертифікати у сім'ї українців, яка прибула з Єгипту.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління ДПСУ, фальшивки виявили вчора, 11 листопада.

Під час в'їзду в Україну та проходження прикордонного контролю наші співвітчизники надали три недійсні сертифікати про щеплення від COVID-19.

«Скористатися ними намагалася сім'я українських туристів, яка прилетіла з Єгипту. Під час в'їзду в Україну та проходження прикордонного контролю наші співвітчизники надали три недійсні сертифікати про щеплення від COVID-19», - розповіли в прес-службі.

Як уточнили у відомстві, підроблені документи про вакцинацію були у чоловіка, 1988 р. н., 33-річної жінки і дівчинки, 2008 р.н.

Зазначається, що підробка міжнародних свідоцтв про вакцинацію виявлена за допомогою програмного забезпечення SafeBorder.

«Електронна перевірка сертифікатів про вакцинацію займає всього кілька секунд, під час якої здійснюється сканування QR-коду, що міститься на документі, після чого SafeBorder показує інспектору результат – сертифікат дійсний чи ні», - пояснили в прес-службі.

Наразі громадян з підробленими сертифікатами передали співробітникам Національної поліції, які встановлюють обставини правопорушення.

Читайте також: Велика Британія підтягує інженерні війська до польсько-білоруського кордону.

Telegram Channel