Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
COVID-19: на Волині захворюваність та летальність перевищила пікові показники весняної хвилі

Волинь продовжує залишатись у «червоній» зоні.

Фото Слово і діло.

COVID-19: на Волині захворюваність та летальність перевищила пікові показники весняної хвилі

Про це повідомили під час брифінгу в облдержадміністрації щодо стану вакцинальної кампанії від COVID-19 у Волинській області

«Волинь продовжує залишатись у «червоній» зоні, – повідомила Лариса Дудковська, заступник генерального директора ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». – Згідно із показниками, що визначають рівень епідеміологічної небезпеки, протягом останніх трьох днів в області перевищено 3 із 6, а саме: рівень госпіталізацій, завантаженості ліжок з киснем та кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19».

«В області розгорнуто 2483 ліжка для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу. За даними станом на 12 листопада з 1637 людей 92 – у відділеннях інтенсивної терапії; 46 – на штучній вентиляції легень, до лікарні потрапив 121 волинянин; ще 21 помер», – інформує Тетяна Трач, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Найвищий рівень захворюваності серед населення Володимир-Волинського та Ковельського районів, а також міста Луцьк. Кількість захворілих в окремі дні вже наближається до рекордної позначки 720 випадків. 

«Захворюваність та летальність перевищила пікові показники весняної хвилі. На сьогодні всього захворіло близько 85 тис. волинян, протягом останнього дня – 719».

«Захворюваність та летальність перевищила пікові показники весняної хвилі. На сьогодні всього захворіло близько 85 тис. волинян, протягом останнього дня – 719», – озвучила дані Лариса Дудковська.

Разом з тим Тетяна Трач відзначила, що Волинь систематично підвищує приріст загальної вакцинації населення, зокрема, за жовтень цей показник збільшився вдвічі. Однак, значна частина мешканців віддалених громад, сільського населення залишається у групі ризику, відтягуючи момент щеплення від COVID-19.

До слова, область забезпечена вакцинами в повному обсязі: Pfizer, AstraZeneca та Sinovac. Днями знову надійшла партія вакцини Moderna, яка розподілена між медичними закладами. 

Під час брифінгу Лариса Дудковська звернула увагу, що від 9 грудня розширюється перелік професій з обов’язковою вакцинацією проти коронавірусу. У перелік буде внесено працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, співробітників установ, що надають соцпослуги, установ захисту прав дітей, реабілітаційних закладів, а також працівників підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави («Укрпошта», «Укрзалізниця» тощо).

Читайте також: На Волині з мозку підлітка вийняли кулю​.

Додатково відповідаючи на запитання під час брифінгу, повідомили, що за даними управління освіти кількість відсторонених працівників начальних закладів за останні кілька днів зменшилась. 11 листопада загалом було відсторонено 845 працівників освіти, з них 490 – це працівники закладів загальної середньої освіти. Для порівняння, 9 листопада кількість відсторонених працівників освіти становила 1064 особи.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Джерело: Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.
Telegram Channel