«Шахтар» U-19 поступився «Інтеру» U-19 і втратив шанси вийти в плей-оф Юнацької ліги УЄФА

Як же ж так?!

Фото ФК "Шахтар".

Донецький «Шахтар» U-19 в рамках п'ятого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА в гостях грав проти міланського «Інтера».

Юнаки «гірників» поступилися одноліткам з Мілана з рахунком 0:1, інформує УНІАН.

Єдиний гол у зустрічі був забитий на 4-й хвилині. Відзначився півзахисник Лоренцо Пескетола.

«Шахтар», як і основна команда» гірників», виступає в одній групі з «Шерифом», «Інтером» і мадридським «Реалом».

Через цю поразку «Шахтар» втратив шанси вийти в плей-оф Юнацької ліги УЄФА. «Гірники» посідають третє місце в групі з 6 балами в активі, другий - «Реал» Мадрид (10 очок), перший - «Інтер» (13 очок). Молдавський «Шериф» програв всі матчі і йде на останньому місці в цьому квартеті.

«Інтер «U-19 - «Шахтар» U-19 - 1:0

Гол: Пескетола, 4.

«Шахтар«U-19: Пузанков, Фарина, Козик, Булеза, Глущенко, Гулько, Вехленко (Пушкарьов, 60), Капінус, Сигєєв (Плющ, 60), Бако (Погорілий, 84), Гончарук.

Переможець групи вийде в 1/8 фіналу турніру, а команда, яка займе друге місце - в 1/16 фіналу.

У 6-му турі «Шахтар» U-19 зіграє з «Шерифом» на своєму полі. Матч запланований на 7 грудня.