Нововолинська вчителька з математики потрапила у ТОП-5 кращих освітніх блогів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Нововолинська вчителька з математики потрапила у ТОП-5 кращих освітніх блогів

Наталія Венгрин майже 30 років працює в ліцеї.

Фото БУГ.

Нововолинська вчителька з математики потрапила у ТОП-5 кращих освітніх блогів

Вчителька математики Наталія Венгрин з Нововолинського ліцею №7 потрапила у ТОП-5 кращих освітніх блогів за версією Освіторії, на її каналі у TikTok близько 92 тисяч підписників

Освіторія зібрала п’ять учительських блогів, які допоможуть вашій дитині у вивченні шкільної програми, пише БУГ.

Тема 6-го класу «Ділення дробів» за одну добу зібрала 10 тис. переглядів. А «Віднімання дробів від цілого», яке проходять у 5-му класі, за весь час має аж 591 тис. переглядів.

Ідея створення каналу вчительки у TikTok пов’язана з онлайн-школою.

Наталія Венгрин майже 30 років працює в ліцеї, ідея створення каналу вчительки у TikTok пов’язана з онлайн-школою. Школярі задоволені ідеєю створення онлайн-уроків, адже є можливість засвоїти шкільний матеріал – вдома, переглядаючи математичні ролики.

Розв’язання задачі чи прикладу вчителька дуже детально записує та пояснює. Як зазначають учні, навіть її голос звучить весело та заспокійливо.

Приклади побудовані так, що на початку здаються складним поєднанням цифр (та літер, якщо йдеться про рівняння). Після використання різноманітних способів спростити їх, останні дії здаються простими, як у першому класі.

Читайте також: Дивовижній Юлі з Волині сьогодні кажуть: «Слава!» (Відео)​.