На Волині поліція і рятувальники перевірили «складні» сім’ї (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
На Волині поліція і рятувальники перевірили «складні» сім’ї (Фото)

Щоб не сталося біди!

Фото: Володимир-Волинське РУ ГУ ДСНС України у Волинській області.

На Волині поліція і рятувальники перевірили «складні» сім’ї (Фото)

У Володимирі-Волинському рятувальники провели інформаційно-профілактичний рейдовий захід

Одним з головних завдань рятувальників є профілактика виникнення пожеж у житловому секторі. Тому надзвичайники продовжують проводити активну роботу по інформуванню населення щодо основних вимог і правил, які необхідно дотримуватися, щоб уникнути пожежу у житловому секторі.

З сім’ями було проведено бесіди та наголошено на суворому дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, адже порушення елементарних правил може стати причиною пожеж, а більше того - може забрати життя.

26 листопада рятувальники Володимир-Волинського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області спільно із інспектором СЮП ВП Володимир-Волинського РВП ГУНП у Волинській області, Людмилою Самолюк та головним спеціалістом ССД виконавчого комітету Нововолинської міської ради Наталією Сидор провели інформаційно-профілактичний рейдовий захід по сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

З сім’ями було проведено бесіди та наголошено на суворому дотриманні правил пожежної в побуті, адже порушення елементарних правил може стати причиною пожеж, а більше того - може забрати життя. Тому необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, дотримання правил безпеки при експлуатації пічного опалення.

Під час заходу мешканцям вручили листівки із правилами пожежної безпеки.

Джерело: Володимир-Волинське РУ ГУ ДСНС України у Волинській області