Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
За що оштрафували волинського аграрія на пів мільйона гривень

Підприємство нелегально зберігало пальне.

Фото vl.tax.gov.ua.

За що оштрафували волинського аграрія на пів мільйона гривень

Сільськогосподарське підприємство на території Луцького району незаконно зберігало паливно-мастильні матеріали

Під час фактичної перевірки порушення встановили працівники управління податкового аудиту ГУ ДПС у Волинській області.

Зокрема, волинські  податківці спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань та Управління патрульної поліції у Волинській області, в рамках проведення цільових заходів з протидії кримінальним правопорушенням у сфері незаконного обігу пального, задокументували факт зберігання паливно-мастильних матеріалів без наявності відповідної ліцензії.

Орієнтовна сума штрафних (фінансових) санкцій за результатами фактичної перевірки становить 501,0 тис. грн.

Такі дії підприємства порушують вимоги ст. 15 Закону України від 19.12.1995р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального».

Окрім того, платник не подав повідомлення за формою № 20-ОПП щодо наявного об’єкта оподаткування (рухомого, нерухомого майна), який використовувався при веденні господарської діяльності експлуатацію ємності, чим порушено п.22.1 ст.22, п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями) та п.8.4 розділу VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затверджений наказом Міністерства фінансів України 09.12.2011 року № 1588 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 22.04.2014 року № 462), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.05.2014 року за № 503/25280.

Читайте також: «Кури і кролики не можуть бігати під вежами замку Любарта»: у Луцьку планують реконструювати історичну частину міста.

Орієнтовна сума штрафних (фінансових) санкцій за результатами фактичної перевірки становить 501,0 тис. грн.

Податківці Волині систематично протидіють увагу незаконному обігу підакцизних товарів. Тому, наведена інформація повинна стати застереженням для інших суб’єктів господарювання, які зважуються здійснювати господарську діяльність у сфері зберігання, використання та реалізації ПММ без наявності всіх дозвільних документів, наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Джерело: Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.
Telegram Channel