Військовий, який здійснив 27-годинний 270-кілометровий забіг із Володимира-Волинського до Львова, отримав нагороду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 32.06
Військовий, який здійснив 27-годинний 270-кілометровий забіг із Володимира-Волинського до Львова, отримав нагороду

Марафонцю вручили Грамоту.

Фото: 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого.

Військовий, який здійснив 27-годинний 270-кілометровий забіг із Володимира-Волинського до Львова, отримав нагороду

Микола Луговий уже відновив тренування і виношує плани про новий ультрамарафон, на цей раз – на 400-кілометрову дистанцію

Командир 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко на плацу військової частини урочисто привітав та нагородив військовослужбовця Князівської 14 омбр солдата Миколу Лугового, який присвятив 7-ій річниці створення бригади свій ультрамарафон – безперервний 27-годинний 270-кілометровий забіг із Володимира-Волинського до Львова і в зворотному напрямку. Командир бригади подякував військовослужбовцю за визначне спортивне досягнення, яке в черговий раз прославило Князівську 14 окрему механізовану бригаду, набуло широкого розголосу в мас-медіа України.

Марафонцю вручили Грамоту.
 

Командир бригади подякував військовослужбовцю за визначне спортивне досягнення, яке в черговий раз прославило Князівську 14 окрему механізовану бригаду.

-Від себе особисто та від усього особового складу військової частини висловлюю Вам вдячність за проведений ультрамарафон, присвячений 7-ій річниці створення нашої Князівської бригади, яку ми відзначаємо 10 грудня, за вміння визначати цілі і за наполегливість у їх досягненні, - наголосив полковник Охріменко, нагороджуючи Миколу Лугового Грамотою командира 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. – Бажаю Вам подальших спортивних звершень на славу нашої військової частини та Збройних Сил України!

Наразі, після короткої перерви, Микола Луговий уже відновив тренування і виношує плани про новий ультрамарафон, на цей раз – на 400-кілометрову дистанцію.

Джерело: 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого