Через COVID-19 помер відомий український музикант та композитор (Фото. Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 32.06
Через COVID-19 помер відомий український музикант та композитор (Фото. Відео)

Вічна пам’ять!

Фото з фейсбук-сторінки Данила Перцова.

Через COVID-19 помер відомий український музикант та композитор (Фото. Відео)

На 49-му році життя помер український композитор та музикант-мультиінструменталіст з гурту «Хорея Козацька» Данило Перцов

«Товариство! Наш друг, колега і брат Данило Перцов відійшов нині в засвіти. Прощай, дорогий Даниле! Прости і прощай! Ми тебе дуже любимо», - написали у гурті.

 

 Музикант був госпіталізований до лікарні із коронавірусом та перебував у реанімації з 85% ураженням легень. Лікарі боролися за його життя, але не змогли врятувати.

Грав на багатьох інструментах, зокрема шалмеї (різновид сурми), поморті та цинку (корнет). З 2005 року був частиною «Хореї Козацької».

Його мама - Валентина Андріївна Ульянова- видатний український ґрафік теж хвора на COVID. Вона проходить лікування вдома.

Данило Перцов – член Спілки композиторів України. Грав на багатьох інструментах, зокрема шалмеї (різновид сурми), поморті та цинку (корнет). З 2005 року був частиною «Хореї Козацької».