Надсилають повідомлення: шахраї вигадали схему з виплатами за вакцинацію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Надсилають повідомлення: шахраї вигадали схему з виплатами за вакцинацію

Людям приходять повідомлення, як отримати тисячу.

Фото ілюстративне.

Надсилають повідомлення: шахраї вигадали схему з виплатами за вакцинацію

Людям приходять повідомлення з пропозицією отримати тичячу

Українцям розсилають повідомлення від імені МОЗ з проханням надати реквізити карти нібито для «виплат» за вакцинацію, 24 канал.

Голова МОЗ Віктор Ляшко попередив під час брифінгу, що відомство такої інформації українцям не розсилало.

– Від імені Міністерства охорони здоров'я надсилають інформацію з проханням надіслати номер карти та інші персональні дані для отримання 1000 гривень за повний курс щеплення. Насправді від імені міністерства жодних повідомлень не формувалось та не надсилалось громадянам,
– заявив він.

Надсилають інформацію з проханням надіслати номер карти та інші персональні дані для отримання 1000 гривень за повний курс щеплення. 

Віктор Ляшко також наголосив, що програма цільового фінансування розпочнеться 19 грудня.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський анонсував, що для українців, які вакцинувалися від коронавірусу двома дозами, введуть заохочення. З 19 грудня вони зможуть отримати тисячу гривень – через додаток Дія. Ці гроші можна буде витратити на абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр або на квитки на внутрішні рейси. Для пенсіонерів обіцяють альтернативну можливість отримати гроші за відсутності смартфона.

Читайте також: Тисяча за вакцинацію: скільки часу є, щоб витратити суму