У волинському місті не зможуть запускати салюти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.99 € 32.34
У волинському місті не зможуть запускати салюти

Вирішили, що без цього можна обійтися.

Фото kovelrada.gov.ua.

У волинському місті не зможуть запускати салюти

Мер Ковеля заборонив

На території Ковельської громади заборонено використовувати піротехніку, йдеться на сайті Ковельської міськради.

Ковельський міський голова Ігор Чайка видав розпорядження за №  355-р про заборону використання піротехнічних виробів у населених пунктах Ковельської територіальної громади.

Згідно якого, заборонено використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) фізичним і юридичним особам на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, а також суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в межах Ковельської територіальної громади. 

Заборонено використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) фізичним і юридичним особам на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, а також суб’єктам господарювання.

Суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи) мають вести попереджувальну роботу з відвідувачами щодо недопущення застосування ними піротехнічних виробів поблизу вищезазначених об’єктів під час розважальних, святкових заходів та відпочинку.

Здійснюватимуть контроль за виконанням цього розпорядження Ковельський відділ поліції ГУ НП у Волинській області та відділ організації несення служби м. Ковель УПП у Волинській області. 

Читайте також:У місті на Волині запрацювала амбулаторія (Фото)