Волинь у списку 4-х регіонів-антилідерів з вакцинації проти коронавірусу – МОЗ України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Волинь у списку 4-х регіонів-антилідерів з вакцинації проти коронавірусу – МОЗ України

Вакцинація в Україні стартувала 24 лютого.

Фото: ЕРА.

Волинь у списку 4-х регіонів-антилідерів з вакцинації проти коронавірусу – МОЗ України

39% українців завершили курс вакцинації проти коронавірусу

45% дорослих українців зробили щонайменше одне щеплення проти COVID-19. Про це 9 грудня під час брифінгу, який транслювали у Facebook на сторінці МОЗ, розповів заступник міністра охорони здоров'я – головний санітарний лікар України Ігор Кузін. Про це інформує видання «Гордон».

«Невтішні темпи вакцинації фіксуємо у Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Ці регіони є антилідерами за охопленням вакцинацією серед дорослого населення», – сказав Кузін.

8 грудня глава МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що у трьох регіонах України 50% дорослого населення дістали щонайменше одну дозу вакцини проти коронавірусу. Ідеться про Київ, Київську та Полтавську області.

В Україні зареєстровано вакцини проти коронавірусу Oxford/AstraZeneca (Covishield, AstraZeneca-SKBio та AstraZeneca), Pfizer/BioNTech (Comirnaty), Sinovac Biotech (Coronavac) та Johnson & Johnson (Janssen). Також українців щеплюють вакциною Moderna (Spikevax).

Вакцинація в Україні стартувала 24 лютого.

Читати також:У Ковелі медики розповіли стан трьох пацієнтів після пересадки органів від одного донора