Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Шахта «Бужанська» три роки видобувала вугілля незаконно – Держекоінспекція

Виявили порушення під час планової перевірки.

Фото bug.org.ua.

Шахта «Бужанська» три роки видобувала вугілля незаконно – Держекоінспекція

Мали прострочений дозвіл на користування надрами

Шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля» завдала державі збитків на понад 430 млн грн, протягом трьох років видобуваючи кам’яне вугілля із простроченим дозволом на користування надрами. 

Наразі у Волиньвугілля є місяць, щоб добровільно відшкодувати завдані державі збитки, інакше буде застосовано процедуру примусового стягнення, повідомляють в пресслужбі Державної екологічної інспекції.

Встановлено, що термін дії дозволу на користування надрами, виданий для шахти, завершився ще 2018 року.

«Встановлено, що термін дії дозволу на користування надрами, виданий для шахти, завершився ще 2018 року. Тож підприємство протягом 3 років здійснювало незаконний видобуток копалин, не сплачуючи обов’язкових платежів за користування надрами до державного бюджету», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що інспектори зафіксували порушення під час планової перевірки підприємства.

Нагадаємо, раніше БУГ писав, що нововолинські шахти добувають вугілля без дозволів: суд вирішив зупинити роботу спецтехніки.

Як повідомляє Укрінформ, вуглевидобувні підприємства України всіх форм власності у листопаді 2021 року видобули 2,49 млн тонн вугілля, що на 7% більше запланованого. Зокрема, Волиньвугілля у листопаді видобуло 2 110 тонн вугілля, виконавши планове завдання на 25%.

Читайте також:Шахтарі обіцяють масштабніші протести, якщо до них не дослухаються депутати

Telegram Channel