Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Італійський єпископ мусив просити вибачення через свої слова про Санту

Різдво – магічний час, особливо для дітей.

Фото alebloshka/Depositphotos.

Італійський єпископ мусив просити вибачення через свої слова про Санту

Історія набула розголосу після того, як італійські медіа почали цитувати слова єпископа. А це призвело до обурення батьків

Римо-католицький єпископ на Сицилії сказав групі дітей, що Санта-Клауса не існує. Після обурення батьків єпархія вибачилася, зазначивши, що священник не хотів зруйнувати мрії малечі.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на Associated Press.

Антоніо Стальяно нещодавно під час релігійного фестивалю заявив, що Санта-Клауса не існує, а його червоний костюм створила компанія Coca-Cola для реклами. 

Директор із комунікацій єпархії Ното Алессандро Паоліно вибачився за слова Стальяно, які могли розчарувати дітей. За його словами, наміри Стальяно були зовсім іншими.

«Ми не повинні руйнувати уяву дітей... Санта-Клаус — це ефективний образ, який передає важливість дарування, щедрості, обміну. Але коли цей образ втрачає сенс, то Санта-Клаус починає символізувати споживацтво, бажання володіти та купувати», — зазначив Паоліно.

«Ми не повинні руйнувати уяву дітей... Санта-Клаус — це ефективний образ, який передає важливість дарування, щедрості, обміну. Але коли цей образ втрачає сенс, то Санта-Клаус починає символізувати споживацтво, бажання володіти та купувати. Тоді образу потрібно надати новий зміст», — зазначив Паоліно.

За його словами, Стальяно намагався наголосити на справжньому значенні Різдва та хотів нагадати про Святого Миколая, який давав подарунки бідним.

Частина вірян підтримала спробу єпископа зосередитись на католицькому значенні Різдва, однак частина людей звинувачувала Стальяно у тому, що він втручається у сімейні традиції та знищує дух святкування у дітей.

В Україні більшість людей (62%) вірять саме у Святого Миколая, відповідно до опитування на початку 2021 року. А от у Діда Мороза — аналог Санта Клауса — вірили 31% українців. Крім того, для більшості українців улюблене зимове свято — це Різдво.

Читайте також:У Луцьку збирають Миколаїв

Telegram Channel