Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
В Україні врочисто відкрили пам'ятник пилосмоку «Ракета»

Нічого собі!

Фото opentv.media

В Україні врочисто відкрили пам'ятник пилосмоку «Ракета»

Скульптура постала в середмісті Дніпра

У центрі Дніпра відкрили незвичайний пам'ятник мікропилососу. Скульптура є міні-копією пилососа«Ракета». Кумедну інсталяцію вже оцінили в мережі, користувачі поставилися до ідеї досить скептично.

Про відкриття нового пам'ятника повідомляє УНІАН з посиланням на видання «Відкритий».

Така міні-скульптура не перша в місті. Всього вже встановили 10 маленьких інсталяцій, серед яких городянам особливо запам'яталися пам'ятники коту Василю, заліковій книжці та печиву.

Пам'ятник мікропилососу встановили в самому центрі Дніпра, на вулиці Короленка. Така міні-скульптура не перша в місті. Всього вже встановили 10 маленьких інсталяцій, серед яких городянам особливо запам'яталися пам'ятники коту Василю, заліковій книжці та печиву.

Автор проекту «Відчуй Дніпро», в рамках якого встановлюють кумедні міні-пам'ятники, розповів, що нова інсталяція у вигляді мікропилососа підкреслює «легендарну історію» міста в промисловості.

Пам'ятник пилососу «Ракета», який раніше виробляли на Дніпропетровському агрегатному заводі, вже оцінили в мережі. Новина про створення такої мікроскульптури розвеселила багатьох користувачів. 

Одні коментатори відзначили, що інсталяція виглядає досить цікаво. Однак інші користувачі вважають, що пам'ятник у вигляді пилососа навряд чи є саме тією деталлю, яка точно прикрасить місто.

«Розмір не важливий», - жартують українці про пам'ятник.

Читайте також: На Волині ще один аматорський колектив отримав звання «народного» (Фото).

Telegram Channel