Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
У ківерцівській лікарні відкрили оновлений рентгенологічний кабінет

Діагностувати недуги з таким обладнанням стане простіше.

Фото Ківерцівської громади.

У ківерцівській лікарні відкрили оновлений рентгенологічний кабінет

Тут встановили нове обладнання

22 грудня у Ківерцівській центральній лікарні відбулось відкриття рентгенологічного кабінету, після проведеного капітального ремонту частини приміщень першого поверху головного корпусу з поліклінікою, включаючи рентгенологічний кабінет комунального закладу «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради», де встановлено нові рентгенівські діагностичні системи, а саме: система рентгенівська діагностична KAIGEN-65 R та Система радіографічна цифрова MobileCooper. Про це йдеться на сайті Ківерцівської громади.

У заході з нагоди відкриття взяли участь голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, голова Ківерціської міської ради Олександр Ковальчук, генеральний директор КП «Ківерцівська ЦЛ» Михайло Слижук та колектив закладу.

Встановлено нові рентгенівські діагностичні системи, а саме: система рентгенівська діагностична KAIGEN-65 R та Система радіографічна цифрова MobileCooper.

Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко відмітив, що працівниками закладу здійснено вагомий внесок у розвиток КП «Ківерцівська ЦЛ».

В свою чергу Олександр Ковальчук зазначив, що докладе максимум зусиль задля подальшої підтримки підприємства у зміцненні матеріально-технічної бази та надання додаткових заохочень молодим спеціалістам, зокрема створення комунального житла.

Генеральний директор Михайло Слижук подякував працівникам за щоденну працю з надання якісної медичної допомоги, а владі за розуміння та підтримку.

Також в рамках заходу керівництвом було оглянуто кисневу станцію лікарні та обговорено низку важливих питань, щодо розвитку закладу та подальшої співпраці між Волинською ОДА та Ківерцівською міською радою.

Читайте також: У Володимирі відкрили нове відділення в лікарні.

Telegram Channel