Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
На Луцький військовий аеродром прибув винищувач МіГ-29 (Фото, відео)

Сталевий сокіл.

Фото ФLutsk.Avia.

На Луцький військовий аеродром прибув винищувач МіГ-29 (Фото, відео)

Севастопольська БрТА ім. Покришкіна, яка дислокується на Луцькому військовому аеродромі, отримала на озброєння ще одного нового капітально відремонтованого сталевого сокола

На Луцький військовий аеродром прибув капітально відремонтований легкий фронтовий винищувач МіГ-29 із заводського аеродрома Скнилів (Львів).

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Організації волинських авіалюбителів «ОВАЛ».

 

 

 

204-а Севастопольська БрТА ім. Покришкіна, яка з 21-го вересня 2018 року офіційно дислокується на Луцькому військовому аеродромі, завдяки спеціалістам ППО ДП Львівський державний авіаційно-ремонтний завод (ЛДАРЗ) у четвер, 23 грудня, отримала на озброєння ще одного нового капітально відремонтованого сталевого сокола – легкого фронтового винищувача МіГ-29.

«Сьогодні вранці льотчик зі складу цієї бригади перегнав крилатого красеня із заводського аеродрома Скнилів (Львів) на Луцький військовий аеродром», – йдеться у дописі.

 

 

 

«Сьогодні вранці льотчик зі складу цієї бригади перегнав крилатого красеня із заводського аеродрома Скнилів (Львів) на Луцький військовий аеродром. Пропонуємо вашій увазі перші кадри даного борта в нашому рідному волинському небі, а саме відео його заходу на посадку на Луцький військовий аеродром», – йдеться у дописі.

Читайте також:Російська імперія ставить світу ультиматум: «Віддайте нам Україну»

Telegram Channel