Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
Син Єлизавети II може втратити право на титул через звинувачення у зґвалтуванні

Отакої.

Фото: УНН.

Син Єлизавети II може втратити право на титул через звинувачення у зґвалтуванні

Герцог Йоркський Ендрю може бути позбавлений права використовувати титул Його Високості

За даними джерел видання в оточенні британської королівської сім'ї, при дворі активно обговорюють плани дій на випадок, якщо Вірджинія Джуфре (до заміжжя - Робертс-ред), яка називає себе жертвою принца, виграє поданий проти нього позов. Про це пише УНН з посиланням на The Sunday Times.

У цьому випадку принцу на батьківщині загрожує вічне «внутрішнє заслання». Він не зможе залишати країну через загрозу екстрадиції в США, буде змушений жити набагато скромніше і, ймовірно, з'їхати з маєтку The Royal Lodge поблизу Віндзорського замку. При несприятливому результаті справи принца також попросять перестати використовувати офіційний титул, відмовитися від почесних військових звань і ролі покровителя численних благодійних організацій.

За її словами, вона була змушена вступити в статевий зв'язок з принцом в будинку фінансиста Джеффрі Епштейна, а також на його приватному острові. Джуфре відзначала, що тоді їй було 17 років.

Чергове слухання за позовом Джуфре має відбутися в суді Південного округу Нью-Йорку 4 січня. Захист Його Високості домагається припинення справи з формальних підстав.

Представники принца намагаються довести, що воно не може розглядатися в США, де Джуфре народилася і виросла, оскільки позивачка давно переїхала до Австралії і постійно проживає саме там. Вони також посилаються на позасудову угоду, укладену між Джуфре і американським бізнесменом Джеффрі Епштейном в 2009 році, стверджуючи, що тоді жінка зобов'язалася відмовитися від судового переслідування як самого Епштейна, так і його знайомих, включаючи принца Ендрю.

Сума, яку тоді отримала жінка, і умови відмови від претензій до фінансиста, якого вона звинувачувала в сексуальній експлуатації, публічно не розголошувалися.

У серпні 2019 року Вірджинія Джуфре звинуватила принца Ендрю у трьох епізодах згвалтування. За її словами, вона була змушена вступити в статевий зв'язок з принцом в будинку фінансиста Джеффрі Епштейна, а також на його приватному острові. Джуфре відзначала, що тоді їй було 17 років.

Читайте також: Обрали чоловіка з накрасивішим обличчям на Землі (Фото, відео).

Telegram Channel