Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
У фільмі «Не дивися вгору» засвітили номер служби сексу по телефону: глядачі скористалися

Персонаж в якийсь момент з екранів звертається до глядачів із проханням дзвонити за номером служби підтримки в разі потреби.

Фото Обозреватель.

У фільмі «Не дивися вгору» засвітили номер служби сексу по телефону: глядачі скористалися

У грудні 2021 року американські глядачі побачили прем'єру науково-фантастичної комедії від Netflix «Не дивися вгору» з оскароносними Леонардо Ді Капріо та Дженніфер Лоуренс 

В одній зі сцен головний герой фільму показує номер лінії підтримки, який насправді виявився контактом сексу по телефону.

Про це першою дізналася мешканка США на ім'я Джесс, яка вирішила зателефонувати за вказаним номером. Про те, що дівчина потрапила на «найгарячішу лінію Америки», вона повідомила Інтернет-користувачам у своєму Twitter, пише Обозреватель.

Новий фільм розповідає про двох астрономів у виконанні Ді Капріо та Лоуренс. Вони виявляють, що на Землю летить метеорит, який знищить планету вже за шість місяців. Звернувшись до уряду, вчені не отримали необхідної підтримки й навіть залишилися висміяними. Щоб врятувати людство, головні герої вирушають у світовий тур для зустрічі із представниками ЗМІ та знаменитостями, які допоможуть їм попередити людей про небезпеку.

Лікар Рендалл Мінді (персонаж Леонардо Ді Капріо) у якийсь момент з екранів звертається до глядачів із проханням дзвонити за номером служби підтримки в разі потреби.

Деякі глядачі вирішили поспілкуватися з кіногероями та не полінувались зателефонувати за вказаним номером. Ні Леонардо Ді Капріо, ні інші вчені слухавку не взяли, а ось співробітниці сексу по телефону оперативно відповіли на дзвінок.

«Можливо, хтось із наших вчених стане для вас тим другом, чия підтримка буде необхідною для вас у такі невизначені часи. Телефонуйте 1-800-532-4500 для душевного спокою», – сказав Рендалл.

Очевидно, деякі глядачі вирішили поспілкуватися з кіногероями та не полінувались зателефонувати за вказаним номером. Ні Леонардо Ді Капріо, ні інші вчені слухавку не взяли, а ось співробітниці сексу по телефону оперативно відповіли на дзвінок.

«Ласкаво просимо на найгарячішу лінію Америки. Хлопці, пристрасні дами чекають, щоб поговорити з вами. Натисніть один. Жінки, щоб поговорити з цікавими та спокусливими хлопцями, натисніть два», – почули допитливі американці, які скористалися контактом із фільму.

Читайте також: Українцям спростили процедуру працевлаштування в Польщі

Реклама Google

Telegram Channel