
Сміливіше, красунечко! Тобі неодмінно сподобається моя морквинка...
Оголошено конкурс на найкращу наречену для редакційного кроля газети «Волинь»
Наш вухань усім вуханям вухань...
Легендарному кролю газети «Волинь» на ім'я Василько щиро заздрять вухані усього світу.
Бо ж у нього є все!
Перше - слава. Адже він є найвправнішим із усіх спортивних прогнозистів. Під час Євро-2020 його прогнози на матчі присоромили силу-силенну усіляких футбольних недоекспертів та горе-букмекерів.
Друге - королівські умови проживання. Редакційним коштом вуханю забезпечені чисті та просторі апартаменти, а також потрійні порції запашного сіна, високоякісного зерна та соковитої моркви.
Третє - матеріальне благополуччя. Подейкують, що на рахунках у «Куцохвіст-Банку» наш Василько зберігає щонайменше кілька мільйонів дзвінких вуханьських доларів.
Проте є у редакційного улюбленця одна журба... Васильку бракує шаленого (і, бажано, у карколомних позах!) кохання кроличок-волинянок!
Проте є у редакційного улюбленця одна журба... Васильку бракує шаленого (і, бажано, у карколомних позах!) кохання кроличок-волинянок!
Власників та власниць пухнастих красунь закликають зголошуватися й надсилати фото на редакційну пошту газети «Волинь»: [email protected]. Або ж на сторінки редакції в соціальних мережах.
Читайте також: Відомий актор розказав, як зламав... пеніс.
