Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
На Волинь їде міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Міністр відвідає обласний центр Волині 20 січня.

Фото Українська Правда.

На Волинь їде міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Візит запланований на 20 січня

20 січня відкриють оновлений спорткомлекс ЛНТУ. Участь у відкритті модернізованого спортивного комплексу візьмуть міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Про це йдеться на сайті вишу, передає ІА Волиньпост.

Окрім міністра участь у відкритті візьмуть голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, Луцький міський голова Ігор Поліщук, духовенство, народні депутати. Захід відбудеться 20 січня о 12:30 у приміщенні спорткомплексу, вул.Львівська, 75.

У ході робіт було перекрили дах, утеплили та оздобили фасад приміщення, здійснили реконструкцію басейну. Крім того, здійснили модернізацію стадіону з біговими доріжками, футбольним полем, спортивним устаткуванням для проведення змагань з легкої атлетики.

Розбудова фізкультурно-спортивної та плавально-оздоровчої інфраструктури на базі ЛНТУ відбувалася у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У ході робіт було перекрили дах, утеплили та оздобили фасад приміщення, здійснили реконструкцію басейну. Крім того, здійснили модернізацію стадіону з біговими доріжками, футбольним полем, спортивним устаткуванням для проведення змагань з легкої атлетики. Загальна кошторисна вартість робіт – 21,5 млн грн, з яких 19,4 млн грн. – кошти ДФРР, 2,1 млн.грн - кошти обласного бюджету.

Читайте також: Рекламники з Росії продали в житловому комплексі Луцька чотири квартири через порносайт

Реклама Google

Telegram Channel