Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
На луцькому маршруті №32 частина учнів Липинського ліцею їздитиме за пільгою

Сільрада зобов’язується оплачувати проїзд пільгових категорій дітей та учнів, які доїжджають до школи більше як за 2 кілометри, коштом місцевого бюджету.

Фото pidgayci-gromada.gov.ua.

На луцькому маршруті №32 частина учнів Липинського ліцею їздитиме за пільгою

44 електронних персоніфіковані квитки на проїзд автобусним маршрутом №32 «Вересневе - с. Липини» отримали учні Липинського ліцею. Списки ліцеїстів, які матимуть пільговий проїзд за цим маршрутом, підготувала адміністрація навчального закладу

З 2022 року діти, які проживають на відстані від 2 кілометрів від Липинського ліцею, впродовж навчального року, у дні навчання з понеділка по п’ятницю, за винятком вихідних, святкових днів та канікул, доїжджатимуть до школи за пільговою вартістю квитків, оскільки 50% проїзду оплачуватиме Підгайцівська сільська рада.

50% проїзду оплачуватиме Підгайцівська сільська рада.

 Безкоштовний проїзд у дні навчання матимуть діти шкільного віку із багатодітних сімей, діти з інвалідністю, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які мають посвідчення постраждалих від Чорнобильської катастрофи серії Д.

Рішення про встановлення пільгової вартості проїзду для учнів Липинського ліцею Підгайцівської сільської ради у міському автобусному маршруті №32 «Вересневе- с.Липини» депутати прийняли 15 вересня 2021 року.

Підгайцівська сільська рада зобов’язується оплачувати проїзд пільгових категорій дітей та учнів, які доїжджають до школи більше як за 2 кілометри, коштом місцевого бюджету. Тристоронній договір між перевізником, CityCard та Підгайцівською сільською радою був укладений напередодні нового року.

 Ініціювала розробку проєкту рішення та розгляд цього  питання депутатським корпусом депутатка Підгайцівської сільської ради від фракції ПП «Європейська Солідарність» Світлана Зінкевич.

Читайте також: У Підгайцівській громаді дали старт розвитку біатлону

Реклама Google

Telegram Channel