Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Більшість українців вважає справу проти Порошенка політичним переслідуванням – соцопитування

Результати опитування засвідчують, що більшість громадян не вірять владі у її звинуваченнях проти Порошенка.

Фото Європейська солідарність.

Більшість українців вважає справу проти Порошенка політичним переслідуванням – соцопитування

Переважна більшість українців, які добре обізнані зі справою проти Петра Порошенка, вважають її політичним переслідуванням. А звинувачення, висунуті п'ятому президенту, вважають сфальсифікованими

Такі результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, пише Обозреватель.

Чим більш поінформовані респонденти про справу, тим більше серед них тих, хто вважає справу політичним переслідуванням і не вірять у правдивість звинувачень. Так, серед добре поінформованих респондентів 57,8% вважають справу політичним переслідуванням і 51,9% не вірять у правдивість звинувачень.

Серед добре поінформованих респондентів 57,8% вважають справу політичним переслідуванням.

Як зазначив у коментарі заступник виконавчого директора КМІС Антон Грушецький, події навколо повернення Петра Порошенка до України привернули увагу абсолютної більшості громадян. Результати опитування засвідчують, що більшість громадян не вірять владі у її звинуваченнях проти Порошенка.

Як відомо, за даними КМІС Петро Порошенко з грудня суттєво наростив свою підтримку - з 16,7% до 20,9% серед тих, хто визначився. Зараз його президентський рейтинг співмірний із рейтингом Зеленського, який з грудня втратив 2,7%. Зараз за Зеленського готові проголосувати 23,5% тих, хто визначився.

Партія «Європейська солідарність» очолює партійні рейтинги, її підтримка теж суттєво зросла. За «Євросолідарність» готові проголосувати 16% серед усіх респондентів і 18,9% серед тих, хто визначився з вибором.

Читайте також: Порошенко: «слуги» заблокували виділення 50 млрд грн для фінансування армії, з такою позицією їм краще саморозпуститися​.

У порівнянні з груднем 2021 року підтримка партії «Європейська солідарність» зросла з 15,4% до 18,9% серед тих, хто визначився з вибором. Водночас за цей період знизилася підтримка партії «Слуга народу» - з 17,4% до 13,7%. Підтримка інших партій не змінилася.

Telegram Channel