Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Єпископи з України та Польщі заявили, що Росія загрожує всій Європі

Чи почують цей заклик у Москві?

Фото із сайту religionpravda.com.ua.

Єпископи з України та Польщі заявили, що Росія загрожує всій Європі

Представники католицької церкви обох країн заявляють, що Російська Федерація, порушуючи державний суверенітет і територіальну цілісність України, зневажливо ставиться до обов’язкових норм міжнародного права та становить велику загрозу для всього континенту

Ієрархи наголошують, що війна є безглуздим насиллям, знищенням, із якого немає вороття, яке руйнує сьогодення і загрожує майбутньому людей. Про це пише «Релігійна правда» з посиланням на Credo.

Про це йдеться у зверненні, яке підписали Глава УГКЦ, Верховний Архієпископ Києво-Галицький Святослав Шевчук, Голова Єпископської конференції Польщі, Архієпископ Станіслав Гондецький, в.о. Голови Єпископської конференції України, Архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Перемишльсько-Варшавський Греко-Католицької Церкви в Польщі, Архієпископ Євген Попович та апостольський адміністратор sede vacante, Мукачівської греко-католицької єпархії sui iuris, єпископ Ніл Лущак.

Ієрархи закликають лідерів держав негайно відмовитися від ультиматумів і використання іншої країни як розмінної монети.

«Будь-які військові дії, спрямовані на знищення цілих міст або більших районів країни з їх жителями, є злочином проти Бога і проти людства, що заслуговує твердого і негайного засудження, …винищення народу, нації чи етнічної меншини повинно бути засуджене як смертельний гріх», – нагадують єпископи.

Читайте також: Секретар РНБО Данілов: Треба зменшити напруження та не розганяти паніку.

Вони закликають лідерів держав негайно відмовитися від ультиматумів і використання іншої країни як розмінної монети.

Також автори звернення запрошують всіх  об’єднатися у спільній молитві.

Telegram Channel