Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
У місті на Волині дві ночі не буде води

Майте на увазі.

Фото: Pixabay.

У місті на Волині дві ночі не буде води

У Володимирі заплановане обстеження центрального колектора

У звязку з роботами по гідродинамічному очищенню колектора та проведенню відеообстеження площі Героїв, у ніч з 26 на 27 січня та у ніч з 27 на 28 січня з 23.00 до 6.00  буде обмежений тиск водопостачання по усьому місту. Проблеми з відсутністю води відчують мешканці верхніх поверхів багатоповерхівок, окрім вулиці Луцької. Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської міськради.

У ніч з 26 на 27 січня та у ніч з 27 на 28 січня з 23.00 до 6.00  буде обмежений тиск водопостачання по усьому місту.

Першочергове завдання таких заходів – виявлення недоліків центрального колектора довжиною 225 метрів та діаметром 600 мм. Таке обстеження проводиться за допомогою телеінспекційного обладнання, яке дає можливість детально роздивитися пошкодження, проаналізувати їх характер та прийняти відповідне рішення. Тобто чи може далі колектор експлуатуватись, чи все ж потрібен капітальний його ремонт, або ж чи варто його замінити. 

Варто зазначити, колектор знаходиться на глибині 6,5 метрів. Будь-які роботи, пов’язані з ним, є не лише дороговартісними, а й становлять небезпеку для будинку, що знаходиться поруч, і який є в аварійному стані. Тому перед тим, як приймати рішення, насамперед потрібно провести обстеження. Дані роботи проводитиме ТОВ «Пламбер».

Читайте також: На трасі Луцьк - Володимир-Волинський сталася жахлива ДТП з жертвами і постраждалими (Фото 18+. Відео).

Telegram Channel