Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Горохівські волонтери повезуть на схід допомогу військовим (Фото)

Небайдужі волиняни продовжуть підтримувати армію.

Фото з фейсбук-сторінки Віталія Гладуна.

Горохівські волонтери повезуть на схід допомогу військовим (Фото)

Небайдужі жителі громади самостійно шиють маскувальні костюми та сітки, а також збирають продукти для захисників України

Відомий волинський волонтер Віталій Гладун вкотре збирає допомогу українській армії. У рамках його проєкту «Замаскуй армію» горохівчани нині діляться харчами та самостійно створюють маскувальні костюми для військових. Хтось шиє їх вдома, а хтось – у місцевій майстерні. 

Усе приготовлене відвезуть на фронт.

– В одній із патріотичних фейсбук-спільнот проходило опитування про те, що нині потрібно нашим військовим. Виявилося, що найбільше не вистачає маскувального одягу. Сітки уже готові, але костюмів у нас не було. Шукав їх по благодійних організаціях Львова, Харкова, Одеси... Нічого не знайшов, але ж справа нагальна. Тому вирішив пошити все самостійно. Опублікував у соцмережах реквізити картки нашої організації і згодом якийсь небайдужий горохівчанин перерахував тисячу гривень. Ще дві тисячі пожертвував мій знайомий. Придбали матеріали і взялися до роботи. Люди вже працюють, маємо пошити 30 костюмів, – розповів Віталій Гладун.

За словами волонтера, 4 лютого усе приготовлене відвезуть на схід. Наголошує, що волиняни ще можуть внести свій вклад у проєкт. Для цього потрібно написати волонтеру у фейсбуці, або звернутися до адміністратора сторінки ініціативи «Замаскуй армію».

Читайте також: Справжній прорив: на сході України хірург разом із саперами витягнув з ноги військового гранату.

Довідково:  Горохівчанин Віталій Гладун розпочав волонтерську діяльність у 2014 році. Через рік започаткував акцію «Замаскуй армію». Безліч разів їздив у зону бойових дій із допомогою для захисників України. 

Telegram Channel