Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Побачивши заяву матері про підтримку Росії, відчуваю біль — дочка Єгорової

Анастасія Ровінська.

Фото Букви.

Побачивши заяву матері про підтримку Росії, відчуваю біль — дочка Єгорової

Українська акторка і телеведуча Анастасія Ровінська зробила заяву стосовно слів своєї матері Сніжани Єгорової щодо підтримки Путіна. Вона зазначила, що побачивши її заяву відчуває біль та сором

Про це заявила Анастасія Ровінська в Instagram, пишуть Букви.

Ведуча опублікувала допис після того, як її мати публічно заявила про підтримку. До нього вона додала посилання на відео з Путіним, яке розміщено на YouTube-каналі «Росія 24».

«Багато хто знає, що я не спілкуюсь з нею вже понад рік. На це є багато причин, деякі стосуються тільки нас і я не хотіла б їх виносити, але й зокрема через різні світогляди та кардинально протилежну громадянську позицію», — зауважила Ровінська.

Вона зізналася, що жалкує, що колись давно зареєструвала мати у соцмережах. Про всі заяви матері ведуча дізнається або з новин, або від знайомих.

Бо мені страшно за них, мені страшно, бо їх бабуся, сидячи за кордоном, підтримує людину, яка вбиває українців і не переймається навіть за безпеку своїх онуків, які живуть в Україні, ходять тут в школу, садочок.

«Так і зараз, побачивши її заяву про підтримку країни агресора, відчуваю біль, сором та бажання захистити своїх дітей. Бо мені страшно за них, мені страшно, бо їх бабуся, сидячи за кордоном, підтримує людину, яка вбиває українців і не переймається навіть за безпеку своїх онуків, які живуть в Україні, ходять тут в школу, садочок…» — поділилася Анастасія.

Ведуча наголосила, що не може та не повинна відповідати за слова і вчинки своєї мами. Адже, вона сама мати трьох дітей і намагається жити так, аби їм ніколи не було соромно за неї.

«Так само, не зважаючи на усе, що було і є між мною та моєю мамою, мені страшно за моїх наймолодших братиків та сестричку, які перебувають з нею і зараз вона єдина людина, яка ними опікується, і вони так само сильно усе переживають. І своїми діями та страшними заявами вона ставить під загрозу і їх, ні в чому не винних дітей», — додала Ровінська.

Відомо, що у 2006 році Єгорова вийшла заміж за актора і музиканта Антона Мухарського. У 2015 році подружжя зі скандалом розлучилося.

Читайте також: Порошенко в інтерв’ю ВВС: ми не дозволимо Путіну зробити Україну «пазлом» на карті Російської імперії​.

Цими днями Єгорова заявила, що підтримує Путіна. «Я підтримую Володимира Путіна! І нехай ця таблетка від божевілля очистить ваш мозок від темної сторони Свідомості! Дивіться як акт екзорцизму, якщо не хочете, щоб на пекло перетворився ваш будинок», - написала вона в соціальній мережі.

Telegram Channel