Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Волинянина оштрафували за завантажене з інтернету свідоцтво про вакцинацію

Заповнив бланк документу власними даними і засвідчив його підробленим підписом лікаря.

Фото vchasnoua.com.

Волинянина оштрафували за завантажене з інтернету свідоцтво про вакцинацію

Підробку виявили прикордонники на пункті пропуску «Устилуг»

Володимир-Волинський суд призначив 4,2 тис. грн штрафу чоловікові, який підробив свідоцтво про вакцинацію та пред’явив фальшивку прикордонникам. Сертифікат він скачав у інтернеті, заповнив бланк своїми даними, а потім засвідчив підробленим підписом лікаря, інформує Zaxid.net.

Як йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду від 24 січня, обвинувачений скачав бланк міжнародного свідоцтва про вакцинацію та вніс туди свої особисті дані. Тоді роздрукував документ на принтері та засвідчив його підробленим підписом лікаря.

Роздрукував документ на принтері та засвідчив його підробленим підписом лікаря.

23 грудня 2021 року під час проходження прикордонного контролю на пункті пропуску «Устилуг» чоловік пред’явив прикордонникам підроблений документ про вакцинацію, втім, фальшивку розпізнали. Обвинувачений зізнався у скоєному та визнав свою провину, а також попросив суд розглядати справу в спрощеному порядку, без його участі.

Суддя Андрій Каліщук визнав чоловіка винним у порушенні ч.1 та ч.4 ст. 358 ККУ (підроблення документів та використання підроблених документів). Йому призначили штраф 4,2 тис. грн.

Читайте також: У селищі на Волині учасники бойових дій сварилися з місцевою владою

Джерело: zaxid.net.
Telegram Channel