Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
Прогноз погоди – Луцьк

В обласному центрі очікується мокра погода.

Фото pixnio.com.

Прогноз погоди – Луцьк

Погані новини для тих, хто втомився від опадів: лютий цього року виявиться практично осіннім

Погода Луцьк на місяць

На найближчі 30 днів довгостроковий прогноз погоди в Луцьку обіцяє нам і дощі, і плюсову температуру повітря, і навіть відсутність морозів вночі.

 

Прогноз температури повітря на 30 днів

Перше, що цікавить кожного жителя Луцька, — це те, якою буде температура в найближчий місяць. А буде вона теплою. Люті нічні морози синоптики передають лише на перший тиждень лютого. З 1 по 4 число вночі може похолоднішати до -9°C. Максимальний мороз вдень при цьому не перевищить - 2°C. 

Цілком можливо, що це будуть останні люті морози цієї зими. На дні, що залишилися, прогноз погоди в Луцьку на місяць обіцяє плюсову температуру повітря. Вдень стовпчики термометрів зовсім не набуватимуть негативних значень. Середня денна температура складе 1°C. У нічний час же можливий невеликий мінус — до -3°C. А в період з 5 по 9 число плюсова температура утримуватиметься навіть вночі.

Особливості опадів

Лютий цього року буде багатим на опади. Як показує погода у Луцьку на місяць, в найближчі 30 днів жителям міста варто чекати і сніг, і дощ:

  • Невеликий дощ: 2, 6, 12, 17, 20 лютого;

  • Сильний дощ: 18, 19, 25. 26 лютого;

  • Сніг: 2, 4, 7, 8, 9, 10 лютого.

Більше половини місяця пройде в осіданнях. Причому приємними назвати їх не вийде. Через теплу погоду легкий і пухнастий сніг швидко танутиме. Це приведе до утворення на дорогах сльоти, бруду. Така ж ситуація буде характерна для дощу. Так що замшеві черевики і взуття з ганчірковим покриттям в лютому доведеться відкласти. Замість неї краще використати щось непромокальне, стійке до бруду.

Прогноз загальної погоди

Сумною найближчими днями виявиться не лише ситуація з осіданнями, але і загальна погода. Перша половина місяця пройде похмуро. З 12 числа можлива хмарна погода з періодичними проясненнями. Великої кількості ясних днів на лютий синоптики не передають. 

Тішить тільки одне: світловий день нестримно збільшується. Якщо 29 січня схід доводився на 07:59, а захід на 17:04, то вже 26 лютого цей час поміняється на 07:10 і 17:54 відповідно. Практично дві додаткові світлові години з'являться у жителів Волинської області (як і іншої України). А значить — справа наближається до весни.

Небезпека для метеозалежних людей

Довгострокова погода Волинь на місяць обіцяє нам періодичні перепади атмосферного тиску і температури повітря. Це може позначитися на самопочутті метеозалежних людей. Але такі зміни не так небезпечні, як Сонячні спалахи. У найближчому місяці вони будуть досить сильними, що може привести до магнітних бурь. Максимальний індекс геомагнітної активності очікується 4 і 11 лютого. У ці дні він досягне відмітки в 5 балів, яка знаходиться в червоній зоні небезпеки. А значить — висока вірогідність слабкості, головних болів, підвищення АГ.

Якою б неприємною і вередливою не була погода у лютому, вона є правильною з точки зору метеопрогнозів. Температура повітря поступово зростає, тип опадів змінюється зі снігу на дощ. Це говорить про плавний прихід весни, яку вже багато хто зачекався в Україні.

Telegram Channel