Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Тіла розкидані на підлозі і насипом: світлини з моргу шокували мережі (Фото 18+)

Приміщення закладу просто завалене трупами.

Фото УНІАН.

Тіла розкидані на підлозі і насипом: світлини з моргу шокували мережі (Фото 18+)

В обласному бюро судмедекспертизи гори трупів на підлозі - світлини шокували мережі

У Харкові знову зчинився скандал навколо обласного бюро судмедекспертизи. В Мережі потрапили світлини з моргу, які шокували громадськість - трупи валяються просто на підлозі і один на одному. Всюди панує безлад.

Світлини виклали в телеграм-каналі «Харьков 1654», передає ТСН.

На кадрах видно, що приміщення закладу просто завалене трупами. Вони всюди - на підлозі, «насипом», в проходах і на стелажах. Побачене дійсно шокує.

Кілька місяців тому через стан моргу, про який стало відомо завдяки публікаціям у соцмережі, на сесії облради обговорили це питання і насварили очільника закладу.

Користувачі прокоментували світлини з бюро судмедекспертизи:

  • Як можна працювати в таких умовах, у мене в гаражі навіть все по поличках.
  • Професійна деградація працювати в таких умовах і вважати це нормою.
  • Це просто п**ц...інших слів немає. Зовсім не залишилося нічого людського ... байдуже хто вони, це ж люди як так?
  • У морзі біля бісквітної фабрики немає/не працюють холодильники. Принаймні у 2019 так було. Бабуся влітку померла, ми туди їздили, коли ховати збиралися, сморід такий стоїть, що ледь не знудило. 
  • Я зіткнулася один раз із моргом на Дмитрівській! три роки тому, коли «корони» не було й близько. Але тоді вже не працювали холодильники і сморід стояв жахливий, і це було ще не літо.
  • Нещодавно ховали тітку. На розтин везуть туди. На питання: «Чи її тіло буде в холодильнику?» нам сказали: «Холодильники забиті». Запах із моргу чути далеко на вулиці.
  • У морзі 4-ї невідкладної допомоги теж не працюють холодильники або їх взагалі немає. Ставлення до тіл ідентичне. Схоже, це системна проблема в Харкові, а можливо і в усій країні.

Працівникам моргу не сподобалась публікація «про розкидані тіла» і за кілька днів вони навели лад у приміщенні і відправили світлини прибраного моргу місцевим телеграм-каналам.

Зазначається, що кілька місяців тому через стан моргу, про який стало відомо завдяки публікаціям у соцмережі, на сесії облради обговорили це питання і насварили очільника закладу. Зараз Харківська міськрада проводить конкурс на посаду керівника бюро. Приймання документів для участі у конкурсі відбувалося з 20 грудня 2021 р. по 20 січня 2022 року.

На посаду керівника медичного закладу претендують чотири кандидати: діючий очільник ХОБСМЕ, його заступниця, колишній керівник закладу та керівник одного із відділів Харківської міської ради.

Читайте також: На Закарпатті обірвався підвісний міст з дітьми (Відео моменту).

 

 

Telegram Channel