Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Лучанам, які потребують постійного дороговартісного лікування та замісної терапії, виділять кошти

Допомога дуже доречна.

Фото: ТСН.

Лучанам, які потребують постійного дороговартісного лікування та замісної терапії, виділять кошти

Порядок надання адресної грошової допомоги затверджений рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 18.01.22 №15-1

За рахунок коштів бюджету Луцької міської територіальної громади, в рамках виконання заходів Програми соціального захисту населення Луцької міської територіальної громади на 2016-2022 роки та Програми «Здоров’я мешканців Луцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки» департаментом соціальної політики проводитиметься виплата адресної грошової допомоги громадянам, які потребують постійного дороговартісного лікування та замісної терапії за життєвими показниками для придбання лікарських засобів, препаратів та виробів медичного призначення, йдеться на сайті Луцької міської ради.

Відповідно до Порядку, управлінням охорони здоров’я щоквартально до 20 числа другого місяця формують списки мешканців, які претендують на отримання допомоги, із визначеними розмірами адресної грошової допомоги та подають їх департаменту соціальної політики.

Департамент соціальної політики щокварталу в період з 20 числа другого місяця кварталу по 20 число третього місяця проводить прийом документів для призначення адресної грошової допомоги.

Управлінням охорони здоров’я щоквартально до 20 числа другого місяця формують списки мешканців, які претендують на отримання допомоги, із визначеними розмірами адресної грошової допомоги та подають їх департаменту соціальної політики.

Протягом вказаного періоду заявнику або його представнику необхідно подати до департаменту соціальної політики наступні документи:

- заяву встановленого зразка;

- копію паспорта;

- копію ідентифікаційного номера;

- виписка ЛКК встановленого зразка;

- підтверджуючі платіжні документи про закупівлю лікарських засобів, препаратів та виробів медичного призначення, придбаних за поточний квартал (оригінал);

- рахунок з банку;

- копію доручення (у разі звернення представника).

Під час подання копій документів особа, яка звертається, пред’являє їх оригінали.

Подані документи, не пізніше 25 числа третього місяця поточного кварталу виносяться на розгляд комісії з питань надання адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян для придбання лікарських засобів, препаратів та виробів медичного призначення, створеної при виконавчому комітеті Луцької міської ради.

Перерахування коштів здійснюється департаментом соціальної політики на підставі розпорядження міського голови про надання адресної грошової допомоги на особові рахунки заявників чи їх представників.

Отримати додаткову інформацію можна в департаменті соціальної політики за адресою м.Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб.104, або за номерами телефонів 284 163, 281 000.

Читайте також: 10 померлих за добу: яка ситуація з COVID-19 у громадах Волині.

Реклама Google

Telegram Channel