Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Муніципалами у Володимирі керуватиме лучанин, який створив самооборону Майдану Волині

Одна з проблем, яку має вирішити Андрій Хведчак – виїзна торгівля польськими товарами з автомобілів, на які скаржаться місцеві підприємці.

Фото volodymyrrada.gov.ua.

Муніципалами у Володимирі керуватиме лучанин, який створив самооборону Майдану Волині

Як зазначив мер Пальонка, спочатку намагалися знайти місцеву людину, але не вдалося

Новим керівником муніципальної варти у Володимирі став Андрій Хведчак з Луцька. Його представив міський голова Ігор Пальонка 8-го лютого під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів виконкому міської ради Володимира.

Андрій Хведчак родом з Луцька, відомий як засновник самооборони Майдану Волині.

Як зазначив Пальонка, спочатку намагалися знайти місцеву людину, але не вдалося. Тому зійшлися на кандидатурі самооборонівця.

Мер додав, що першочерговими завданнями, які поставлять перед новим керівником муніципальної варти Володимира, буде змусити мешканців у зимовий час обрізати дерева, гілки яких нависають над тротуарами.

Мер додав, що першочерговими завданнями, які поставлять перед новим керівником муніципальної варти Володимира, буде змусити мешканців у зимовий час обрізати дерева, гілки яких нависають над тротуарами. Наступне завдання – з настанням весни, зайнятися стихійними сміттєзвалищами, які самовільно облаштували жителі міста та прилеглих до нього сіл громади.

Ще одна проблема, яку має вирішити Андрій Хведчак, – виїзна торгівля польськими товарами з автомобілів, на які скаржаться місцеві підприємці.

Для пересування муніципальній варті планують виділити автомобіль «Славута», якою раніше їздив Ігор Пальонка, ще будучи очільником Зарічанської громади.

Читайте також:Знайшли зниклу молодицю із Володимирщини

Telegram Channel